Urodziny Poznańskiego 2010 – zapowiedź

W niedzielę, 22 sierpnia, Muzeum Fabryki zaprasza serdecznie wszystkich na obchody urodzin Izraela Poznańskiego. W tym roku na uczestników czekają wycieczki oraz poczęstunek.

  
Państwo Poznańscy zapraszają już od godziny 11 do Muzeum Fabryki w Manufakturze. Pani Leonia opowie o fabryce i pracy na tkalni (będzie można zobaczyć i posłuchać, jak działają oryginalne krosna z XIX wieku). Najmłodsi będą mogli zgłębić tajniki włókienniczego fachu podczas specjalnie na tę okazję przygotowanych dla nich warsztatów.

Dostojny Jubilat zaprosi zaś swoich Gości na wyjątkową urodzinową wycieczkę starym tramwajem (trambusem), by pokazać miejsca związane z jego życiem w Łodzi. Pojazd wyruszy spod Muzeum Fabryki o godzinie 11.

Koszt wycieczki trambusem wynosi 15 zł (zawiera wstęp do Muzeum). Wejście do Muzeum w tym dniu dla wszystkich w cenie biletu ulgowego.

Na wycieczkę trambusem obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne pod nr 042 664 92 93 lub drogą mailową: muzeum@manufaktura.com. Można ich dokonywać w godzinach 11-19, do piątku 20 sierpnia włącznie. Liczba uczestników ograniczona.

 
Zobacz także:

{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *