Każdego roku Łódzkie Centrum Wydarzeń przyzwyczajało łodzian do wybuchowych i fantastycznych Urodzin Łodzi – i w tym roku, pomimo ograniczeń pandemicznych, łodzianie po chwili przerwy spotkają się we wspólnej celebracji tego wyjątkowego dla Łodzi święta. Podczas 598. Urodzin Łodzi warto trzymać głowę w chmurach – łódzkie niebo ozdobią balony!

Moc atrakcji przygotowana jest między 23 a 25 lipca. Tylko przez urodzinowy weekend odbędzie się aż 7 koncertów plenerowych! Na Letnisku Księży Młyn zagrają: Malik Montana, Sorry Boys, Clock Machine i Fisz Emade Tworzywo (bilety jeszcze dostępne na: www.letniskowlodzi.pl). W ogrodach Geyera usłyszycie Beatę&Bajm oraz Kękę, a na Letnich Brzmieniach – Krzysztofa Zalewskiego.

Ulica Piotrkowska wypełni się muzyką i animacjami dla całych rodzin. W urodzinowy weekend odbędzie się wielkie granie na balkonach ulicy Piotrkowskiej – to kulminacja cyklu muzycznego, który wymusiła pandemia, a który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem łodzian. – Piotrkowska w Urodziny Łodzi, będzie najbardziej muzyczną ulica miasta. – mówi Piotr Kurzawa, manager Ulicy Piotrkowskiej. – Tylko tego dnia na kamienicznych balkonach pojawią się songwriterzy i muzycy. Na całej długości Piotrkowskiej, łodzianie będą mogli uczestniczyć w animacjach dla dzieci, a przez cały weekend wziąć udział w Festiwalu Śniadań Jemy w Łodzi – dodaje.

Nie może zabraknąć uwielbianych przez łodzian wycieczek po największych, na co dzień zamkniętych obiektach naszego miasta – spotkamy się m.in. w Orientarium, na świeżo zrewitalizowanej ulicy Włókienniczej, czy najważniejszych obiektach sportowych w mieście. Dzięki współpracy miejskich obiektów – Zoo, EC1, MOSiR czy Falę będzie można odwiedzić za symboliczną złotówkę.

Hitem będzie pokaz lotów balonem!

Zachęcamy, aby podczas tego wyjątkowego weekendu, łodzianie mieli głowę w chmurach – łódzkie niebo wypełnią balony pilotowane przez najbardziej utytułowanych pilotów w Polsce. Dosłownie – Łódź otwiera niebo z nadzieją patrząc w przyszłość Miasta podczas jego 598. Urodzin Łodzi.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
showroom
Showroom Tour na Piotrkowskiej
_db_9001
Centrum Nauki i Techniki EC1 z terminem otwarcia
Grudniowe warsztaty w EC-1

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*