migg16 i 17 września Bajka Disco Club zaprasza na urodzinową imprezę. Jak przystało na klub, który trzęsie nocnym życiem miasta Łodzi, taka okazja nie może się obejść bez mega imprezy. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na koncert zespołu MIG i Rokets, który odbędzie się 16 września, poza tym każda osoba na wejściu otrzyma; Bajka cd promo mix oraz Bajka Energy Drink.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bajka”, w komentarzu maila dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (15 września), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Rok temu Bajka Disco Club wkroczył na łódzką scenę klubów muzycznych, by szybko stać się jednym z najgorętszych punktów na imprezowej mapie miasta. Najlepiej świadczą o tym tłumy roztańczonych gości, którzy podczas każdej imprezy szczelnie wypełniają klubowe wnętrza i letni ogródek. Każdego wieczoru imprezy w Bajka Disco Club nakręcają stali DJ-e oraz największe gwiazdy polskiego disco.

16 i 17 września Bajka Disco Club zaprasza na swoje pierwsze urodziny. Świętowanie rozpocznie się w piątek imprezą na dwóch parkietach muzycznych. Na scenie zaprezentują się zespoły Mig oraz Rokets. Przez cały wieczór zabawę nakręcać będą DJ Lizard, DJ Look, DJ Maro, DJ Rokets oraz DJ West. W sobotę z kolei odbędzie się Exclusive Night, podczas której zaplanowano występy tancerek w jubileuszowych strojach oraz niezwykły pokaz tańca w kieliszku martini. Przez cały weekend klubowicze mogą liczyć na bajkowe upominki w postaci czekających na wejściu albumów muzycznych Bajka CD Promo Mix oraz napojów Bajka Energy Drink.

Piątkowy i sobotni wieczór przy Piotrkowskiej 90 zapowiadają się naprawdę gorąco! Dodatkowe informacje są dostępne na fanpage’u  Bajka Disco Club.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
chemia_w_wytwrni_fot_bartomiej_jedynak_20121025_1720660996
Chemia w Wytwórni (zakończony)
elokoncert
Electric Light Orchestra w Atlas Arena (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*