IMG_69434 stycznia 2015 r. mija pięć lat od kiedy ruszył serwis o tematyce kulturalnej – Plaster Łódzki. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym zdobyć możecie jeden z pięciu kubeczków z naszym logiem, dodatkowo każdy zwycięzca otrzyma „plastrowy” długopis. To jedna z nielicznych okazji otrzymania naszych gadżetów, bo wyprodukowano je w limitowanej serii.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Plaster”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie Nam życzenia :). Zabawę zakończymy w czwartek (15 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Kubki i długopisy otrzymają autorzy najciekawszych życzeń.

konkurs zakończony, kubki otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od ladytiff… agnieszka.o… drozdz_b… jarek-n… adamo… lodzianka1… /czyli 6 a nie 5 maili :)/

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sfiiii
II Impreza Roku SFI (zakończony)
zlotarozdzka3
Złota Różdżka w Arlekinie (konkurs do 31 października)
Atak Paniki w Kinie Helios (zakończony)
2 komentarze
 • mann
  7 stycznia 2015 at 21:04

  nieprawda, od lat logo, tak jak i radio, kakao odmienia się – mówimy idziemy do radia, nie do radio, i analogicznie z logiem, a nie z logo – kilka lat temu mówił o tym głośno prof. Miodek, teraz już uzus pozwala na odmianę, niedługo zapewne wyłącznie odmiana będzie dopuszczalna, tak jak teraz brak odmiany radio uważa się za błąd.

  Radzę nie korzystać z wikipedii, ale słownika PWN, w wersji internetowej z 2003 roku /czyli starej/ już wspominano, że tak jest http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/logo;3066.html i drugi wpis: http://portalwiedzy.onet.pl/140688,,,,logo,haslo.html na podstawie PWN

  i na podstawie słownika Polskiej Akademii Nauk http://www.wsjp.pl/do_druku.php?id_hasla=12238&id_znaczenia=1341049

 • Agnieszka
  7 stycznia 2015 at 15:44

  (…) „Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym zdobyć możecie jeden z pięciu kubeczków z naszym logiem (…)”

  Minęło 5 lat a tu byk;/ LOGO się nie odmienia !! Kubeczki są z LOGO a nie logiem !
  Nawet wiki to wie;/

  http://pl.wiktionary.org/wiki/logo

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*