Urbanator Days w Wytwórni (zakończony)

Urbanator_Days_completeJuż 11 i 12 września czeka nas jedenasta edycja Urbanator Days – jednego z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie, stworzonego przez Michała Urbaniaka, międzynarodowej sławy skrzypka, saksofonistę, kompozytora, który jako jedyny Polak dostąpił zaszczytu gry z Milesem Davisem.

Nowojorczyk z Łodzi zaprasza na Urbanator Days do Wytwórni. Na tegoroczną edycję przyjadą takie gwiazdy, jak Femi Temowo, Troy Miller i Andy Ninvalle. 11 września o godz. 16 wraz z najlepszymi jazzmanami z Nowego Jorku Michał Urbaniak poprowadzi bezpłatne warsztaty dla młodych, zdolnych muzyków, a 12 września o godz. 19 z  najodważniejszymi uczestnikami Urbanatora zagra jam session na scenie przy Łąkowej 29.

Gościem specjalnym koncertu będzie EABS, łączący wpływy soulu, funku, hiphopu, elektroniki zespół, który potrafi tchnąć w jazz ogień i przywracać temu gatunkowi dawny blask.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na koncert 12 września. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Urbanator”, w treści podacie swoje imię i nazwisko, a także uzasadnienie, dlaczego powinniści otrzymać bilety. Zabawę zakończymy 10 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają autorzy najciekawszych uzasadnień.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od peters.. i rutk…

Urbanator Days to przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać muzykę rytmiczną w różnych stylach i gatunkach. Urbanator Days to propozycja dla amatorów, studentów, uczniów szkół muzycznych, a także wszystkich utalentowanych ludzi, którzy chcą grać, śpiewać lub rapować niezależnie od wykształcenia  i stopnia zaawansowania muzycznego. W poprzednich edycjach Urbanator Days wzięło udział ok. 15 tys. słuchaczy i 700 uczestników warsztatów.

Urbanator Days to wspólne granie, improwizowanie, swobodna wymiana pomysłów i wiedzy w niepowtarzalnej atmosferze, z niesamowitą twórczą energią. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić. Urbanator Days są realizowane dzięki wsparciu Łódzkiego Centrum Wydarzeń. Przedsięwzięcie honorowym patronatem objęła Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *