URBANSUMMER1Urban Summer Festivalvvol.3 to unikalne w skali Polski wydarzenie łączące ze sobą świat mody, ulicy i pysznego jedzenia. Wiosenna atmosfera oraz wiele atrakcji zapewni niezapomniane doznania estetyczne jak i kulinarne. Wszystko to już 13 czerwca.

Do Łodzi zjadą się wystawcy z całej Polski żeby pokazać swoje najnowsze propozycje na lato 2015 a Food Trucki pokażą najciekawsze kombinacje smaków. Do tego jak zawsze liczne warsztaty, pokazy, STREFA KIDS i CHILL.  Dodatkowo w ramach konkursu „Fashion ShowOFF” spotkamy się wieczorem na OFF Piotrkowskiej gdzie odbędzie się pokaz mody podczas którego zaprezentowane zostaną konkursowe kolekcje. Tego dnia obie pofarbryczne przestrzenie zamienią się w miejsce spotkań twórców i ich odbiorców.

W świat mody wprowadzą nas młodzi polscy projektanci, którzy zaprezentują swoje propozycje na letnie stylizacje. Pojawią się również marki, których oferta zwrócona jest nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci. Różnorodność wystawców jak i produktów, które zaprezentują sprawi, że uzupełnienie garderoby przed nadchodzącym latem będzie czystą przyjemnością. Uciekając przed nieznośną atmosferą w centrach handlowych, unikając ryzyka, że kupi się to co wszyscy, zapraszamy do spędzenia tego sobotniego popołudnia w pięknych przestrzeniach Art_Inkubatora i OFF Piotrkowskiej.

URBAN SUMMER FESTIVAL
ART_INKUBATOR – Tymienieckiego 3
Start 11:00 Koniec: 19:30

URBAN PLAYGROUND – ESCAPE ROOM na ulicach Łodzi!
4 Tury po 4 godziny
12:00 / 13:00 / 15:00 / 16:00

URBAN FASHION ShowOFF – Pokazy Mody Autorskiej
GALERIA OFF – OFF Piotrkowska
Start 19:00 Koniec 22:30

URBAN SUMMER AFTER PARTY
KLUB DOM – OFF PIOTRKOWSKA
Start 22:00 Koniec 04:00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ligtmove
Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła Ligh Move Festival
DSC_8378_DxO
XXXII Festiwal Zdrowia Wróżb i Niezwykłości
intralomag
II Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*