urbanatordaysOd 30 września do 2 października w Łodzi odbędzie się kolejna odsłona UrbanatorDays Fest. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert (1 października), z udziałem m.in. SBB.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Urbanator”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy we wtorek (29 września), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od justys… p-kuc…

Program UrbanatorDays Fest:
– 30 września – warsztaty, Klub Wytwórnia, g. 17.00
– 1 października – koncert , Klub Wytwórnia, Urbanator i jam session, gość specjalny:  zespół SBB, g. 19.00
– 2 października – Pasaż Rubinsteina, ulica Piotrkowska – koncert laureatów UrbanatorDays i występ Łódzkiego Big Bandu Urbanatora pod dyr. Jacka Delonga

Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor, nazywany nowojorczykiem z Łodzi, już po raz dziewiąty spotka się z młodymi muzykami na UrbanatorDays. 30 września wraz z najlepszymi jazzmanami z Nowego Jorku będzie zarażał zdolną młodzież pasją, by 1 października zagrać w Wytwórni koncert, który z pewnością na długo zapadnie w pamięć. Przy Łąkowej 29 muzycy występujący na światowych scenach zagrają z najzdolniejszymi i najodważniejszymi uczestnikami warsztatów podczas jam session. Gościem specjalnym będzie zespół SBB.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
maraton_musicali
Maraton musicali w Silver Screenie (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Helios dla Dzieci (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*