upadleanioly-bileterieW poniedziałek, 22 maja o godz. 17:15 i 20:30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi zobaczymy spektakl Upadłe anioły w reżyserii Krystyny Jandy.

Historia dwóch kobiet, Julii i Jane, które niegdyś zakochały się w czasie wakacji w jednym i tym samym mężczyźnie. Dawne emocje i uczucia odżywają w nich, kiedy po wielu latach dowiadują się, że ich ukochany pojawił się w Londynie. Mimo wielu wahań, obie postanawiają spotkać się z nim, ale wspomnienia sprawiają, że dochodzi między nimi do konfliktu i scen zazdrości. Pojawienie się ich wymarzonego mężczyzny prowadzi do wielu zaskakujących sytuacji, tym bardziej, że obie damy są statecznymi żonami, których mężowie przyjaźnią się ze sobą…

Klasyczna, znakomicie napisana komedia, ciesząca się od chwili napisania (1925 r.) niezwykłą popularnością nie tylko na scenach Londynu i Nowego Jorku oraz w świecie anglosaskim, ale też bardzo ceniona i wielokrotnie inscenizowana w teatrach całej Europy. Wystawiana jest regularnie do dziś, ponieważ nie traci nic ze swojej aktualności.

W ROLACH GŁÓWNYCH:
Magdalena CIELECKA, Maja OSTASZEWSKA,
Marta Chyczewska
Wojciech Kalarus
Tomasz Drabek
Cezary Kosiński
KOSTIUMY: Tomasz OSSOLIŃSKI
CZAS TRWANIA: 130 min (2 przerwy)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
BANEREK_Krawiec_Niteczka
Krawiec Pan Niteczka w Teatrze Arlekin
przekret
Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział pannę Flint? w Teatrze Muzycznym
klamstewka
Kłamstewka w Teatrze im. Jaracza

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*