Unobtainum_TLONiezwykła będzie to muzyczna podróż, pełna tajemnic i fascynacji. Muzyka Unobtainum nawiązuje do skandynawskiego jazzu, muzyki wchodu: Indii i Persji. Czeka nas niezwykle nastrojowy wieczór.

Koncert Unobtainum odbędzie się 10 marca o godz. 20. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Szafa”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w poniedziałek (10 marca), o godz. 12 Laureataów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Marek Jakubowicz
Kompozytor, gitarzysta. Ukończył improwizację jazzową w Berklee College of Music. Tworzy muzykę jazzową, world music, gra także na Sitar. Jego płyta Feelings (Multikulti) została uznana przez JazzWrap za jeden z najlepszych albumów jazzowych 2012 roku.

Michał Ruksza
Pianista, kompozytor. Studiował na Poznańskiej Akademii Muzycznej. Swoim stylem nawiązuje do skandynawskiego jazzu, jednak od wielu lat podąża własną drogą, tworząc niepowtarzalną formę improwiazcji jazzowej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zlotarozdzka3
Złota Różdżka w Arlekinie (zakończony)
Maraton wakacyjnych strachów w Kinie Helios (zakończony)
Królewicz Olch w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*