UNIT9 VR Challenge Hackathon 2017

ubit9Od 30 maja do 1 czerwca w Instytucie Europejskim organizowane będzie UNIT9 VR Challenge Hackathon 2017. Będzie to pierwszy w Polsce Hackathon HoloLens.

Lubisz wyzwania? Interesuje Cię najnowsza technologia? Chcesz wziąć udział w wyjątkowym projekcie? Skompletuj zespół i zgłoś się do udziału w pierwszym w Polsce hackathonie dedykowanym technologii HoloLens. 12 zespołów, 48 godzin, Łódź. Wejdź do gry.

Nie znasz HoloLens? Nie szkodzi. UNIT9 Hackathon to świetna okazja zarówno dla tych, którzy mieli już okazję pracować z HoloLens, jak i dla tych, dla których będzie to pierwsze spotkanie z tą technologią. Aby wziąć udział w zabawie wymagana jest podstawowa znajomość Unity i języka C#.

Hackathon to nie tylko szansa na realizację własnego projektu, lecz również część merytoryczna prowadzona pod okiem specjalistów i świetna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia aplikacji na HoloLens.

Rejestracja. Aby wziąć udział wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.vrchallenge.io. Impreza towarzyszy tegorocznej edycji Lodzkie Innovation Days, Wstęp jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *