uni9UNIT9 VR Challenge, pierwsza w Polsce impreza poświęcona w całości rzeczywistości wirtualnej. W ramach drugiej edycji, która odbędzie się w piątek, 28 października od godz. 10 w EC-1 przewidziane są konferencja, targi i konkurs na najlepszą instalację. Wstęp dla osób odwiedzających strefę targową jest bezpłatny. Reszta powinna zarejestrować się na vrchallenge.io.

Program:

Konferencja VR – Konferencja podzielona jest na części biznesową, technologiczną i filmową. Każda skierowana do właściwej grupy odbiorców, wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości. Głównym celem konferencji jest pokazanie potencjału VR w biznesie i przemyśle rozrywkowym, prezentacja trendów oraz odpowiedź na pytanie: Co dalej z VR?

Konkurs VR – Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się tworzeniem contentu VR. Głównym partnerem konkursu jest firma Coca-Cola a nagrodami dla najlepszego zespołu są 10,000 PLN, ekstra gadżety oraz możliwość wykorzystania projektu w zimowej kampanii Coca-Cola 2016! Więcej o zasadach konkursu poniżej.

Targi VR – Strefa targowa to idealna propozycja dla wszystkich firm zajmujących się produkcją VR. Impreza będzie okazją do zaprezentowania własnych projektów, promocji firmy, nawiązania kontaktów biznesowych oraz pozyskania klientów. To również okazja to wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z najnowszymi trendami.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
MUZEUM_POLSKIEJ_WODKI_Ikony_polskich_wodek
Muzeum Polskiej Wódki czeka na eksponaty
badd
Mjowisko 2012 – informacje
efg
Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*