Underground Session feat: Fokus w Magnetofonie (foto)

W sobotni wieczór dla wszystkich miłośników muzyki Hip Hop i Drum and Bass odbywało się wydarzenie, które było kolokwialnie mówiąc: „totalną gratką”. Kolektyw Underground Session Soundsystem – UDS, pod swoją banderą zorganizowało fuzję zapraszając na sesję jednego z pionierów hip hopu w Polsce. Zimna noc, za drzwiami a w klubie Magnetofon gorący klimat, głównie dzięki licznej widowni. Łódź nie zawiodła i w klubie tłumnie pojawili się miłośnicy obu gatunków.

Publiczność rozgrzewała cała ekipa DJów, m.in.Eraserhead, Friday, którzy zagrali wspólnie, Effect, Still oraz 3ZB. Support bezpośrednio przed główną atrakcją dnia zapewnili Structural i Tomahawk, który dokładał do seta swoje wersy. Gdy na scenę wyszedł Fokus w towarzystwie Eswu oraz DJ Gibo pod sceną zrobiło się zdecydowanie ciaśniej. To co zwracało uwagę od pierwszego dźwięku to swoboda. Pod sceną gromadziło się coraz więcej ludzi głodnych muzyki. Wiele zwrotek Fokus wyśpiewał wspólnie z bardzo zadowoloną publicznością. Całości wokalnie doskonale towarzyszył Eswu, który nie tylko wspomagał ale i sam potrafił poruszyć łodzian. Całości nie byłoby bez winylowej, dobrze skrojonej selekcji dj Gibo.

Przyjazne miejsce serwujące piwo z lokalnych browarów, bardzo dobre nagłośnienie i headliner, który zrobił doskonałą robotę. Moim zdaniem to przepis na imprezę udaną.

/ tekst – Karina Olejniczak, zdjęcia – Rafał Jakuszczonek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *