DSC044081_2W piątek, 2 marca, na wielbicieli występów kabaretowych czekała niezwykła gratka. W klubie Wytwórnia wystąpili Umbilical Brothers – duet wywodzący się wprost z Australii.

Shane i David nie używając praktycznie żadnych rekwizytów zabawiali publiczność umiejętnościami aktorskimi. Wystarczył tylko ruch sceniczny i dźwięki wydawane przez Shane’a.

Oboje mieli dobry kontakt z widzami, głównie dzięki bardzo realistycznym  scenkom, które mogą lub przydarzają się niektórym z nas w życiu codziennym. Występ był bardzo dynamiczny, płynnie przechodzili pomiędzy skeczami. Nastrój  dopełniało minimalne oświetlenie, dobrze dobrana muzyka oraz momenty całkowitej ciemności – podczas której aktorzy utrzymywali kontakt z widzami poprzez dialogi. Atrakcją były świecące w ciemności miecze podczas jednej ze scenek oraz rekwizyty w postaci miniaturki statku kosmicznego i różnej wielkości dinozaurów-zabawek . Pod koniec  pokazów nie zabrakło również piosenki. Były owacje, a uśmiech nie schodził z ust publiczności do końca ich występu.

joomplu:31934

Na zakończenie Umbilical Brothers podsumowali swój występ. Pytali publiczność, czy całe to show podobało im się i zachęcili do zadawania pytań.  Jedno z nich, jak i odpowiedź, było nader ciekawe. Dotyczyło ono dalszych losów psa (który pojawił się w jednym ze skeczy). Panowie odpowiedzieli, że nie przeżył, ale uprzedzili żeby się nie martwić, ponieważ był to wyimaginowany pies. Śmiali się i żartowali wraz z publicznością.

Występ trwał dwie godziny. Później artyści wyszli do publicznościi. Swobodnie można było z nimi zamienić słowo, zrobić sobie wspólne zdjęcie oraz otrzymać autograf.

/ fot. Małgorzata Wójciak – malgorzatawojciak.blogspot.com

Zobacz także:

Juwenalia PŁ 2011 – Kabareton (foto)

25-lecie Cezarego Pazury w Atlas Arena (foto)

Kabaret Czesuaf w Przechowalni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pacopenafoto11
Paco Peña Flamenco Dance Company (foto)
Jesus_Christ_Superstar_foto_Magda_Hueckel2
Zbigniew Macias wyróżniony
Makbet ŁK’A – Szepty i podszepty (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*