glowne_jemiol_basic_2015

Łukasz Jemioł to stały bywalec polskiego tygodnia mody. Mimo tego jego projekty nadal wzbudzają olbrzymie emocje, zaś pokazy przyciągają rzesze miłośników mody.

Ten topowy polski projektant zadebiutował 10 lat temu. Do tego czasu udało mu się wykreować jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych na rynku. Łukasz Jemioł to obecnie dwie linie: Premium oraz Basic.

To właśnie tę drugą mogliśmy zobaczyć podczas Fashion Week Poland. Pokaz na sezon jesień/zima 2015 to wprowadzenie stylu militarnego na ulice i prawdziwa demonstracja siły na wybiegu. Casualowy charakter kolekcji podkreślają metalowe elementy i militarne wstawki.Adresatami marki są ludzie o silnych osobowościach, wręcz wybuchowych, którzy jednocześnie cenią sobie wygodę, bo to ona jest najważniejsza w tej kolekcji. Egzotyczne akcenty w postaci zdobień i printów przełamują wojskowy wymiar jesienno-zimowej propozycji.

***

Bieżąca edycja polskiego tygodnia mody organizowana jest na terenie Hotelu DoubleTree by HILTON, halach produkcji filmowej WYTWÓRNIA.

Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy – to miejsce, które nawiązuje do filmowej tradycji Łodzi. Projekt budynku DoubleTree by Hilton został wielokrotnie nagrodzony prestiżowymi nagrodami.

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
agatha_ruiz_de_la_prada_20100510_2046106368
Ágatha Ruíz de la Prada na 10. Fashion Week Poland!
DSC_9410
11. Fashion Week Poland – Claudia Danna SS 2015! (foto)
orsay_29
7. FashionPhilosophy Fashion Week Poland: Orsay (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*