uflyW czwartek, 29 października o godz. 19:30 w Stereo Krogs rozpocznie się impreza z udziałem grup UFLy oraz Pablopolar. Wstęp wynosi 20 zł.

Zespół UFly powstał we wrześniu 2012 i jest kontynuacją zespołu UnderGround Fly istniejącego od 2004 roku. Muzyka UFly określana jest jako „nieślubne dziecko U2 i Depeche Mode”, choć słychać również wpływy takich zespołów jak: Coldplay, Muse czy Joy Division. Zagrali ponad 100 koncertów w całej Europie supportując min. takie gwiazdy jak: Alicia Keys (która osobiście ich wybrała), Kensington, Slade czy Budgie. Obecnie zespół promuje swoją pierwszą płytę spod znaku UFly „Love Smugglers”. Na koncercie będzie można usłyszeć nowe utwory zapowiadające kolejną płytę.

Zespół Pablopolar powstał w 2009 roku w Bernie. Ich muzyka będąca połączeniem rockowego, przestrzennego brzmienia i folkowej melancholii urzeka świeżością i szczerością przekazu. Zagrali ponad 100 koncertów w Szwajcarii i dają z siebie wszystko zarówno w małych klubach jak i na dużych festiwalowych scenach – przez co ich występy na żywo długo pozostają w pamięci publiczności. Zespół ma na koncie dwa albumy: „Any minute now” (2011) oraz ”Sleepwalker” (2013). We wrześniu 2015 ukazał się najnowszy album „Colorize” a pierwszy singiel „Promise” zdobywa coraz więcej playlist w szwajcarskich radiostacjach. Trasa promująca najnowszy krążek zespołu obejmie Szwajcarię oraz Polskę i będzie to pierwsza wizyta Pablopolar w naszym kraju.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zeus w Lordi’s
Archangelica_final_promo_blue
Archangelica & Maszyna w New Yorku
Same Suki w Z innej beczki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*