Już 18 czerwca odbędzie się XIV Międzynarodowy Konkurs Baletowy „Golden Pointe Shoes” Online, w którym tegoroczni absolwenci szkół baletowych z Polski i zagranicy walczą o tytuł Najlepszego Absolwenta Szkół Baletowych. Przyznawane są również stypendia artystyczne dla najlepszych uczniów polskich szkół baletowych, w celu wsparcia ich rozwoju artystycznego.

Jak co roku absolwenci i uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella biorą udział w tym konkursie. Jest to dla nich cenne wydarzenie artystycznie, które niejednokrotnie pomaga im na początkach drogi zawodowej. Wśród dotychczasowych laureatów i wyróżnionych konkursu są oczywiście również uczniowie łódzkiej szkoły baletowej. Są to miedzy innymi: Anna Nowak, Monika Maciejewska, Wiesław Dudek, Hanna Szychowicz czy Mariusz Morawski. Są oni solistami prestiżowych scen w kraju i za granicą. Regularnie nasi uczniowie zdobywają również stypendia artystyczne Fundacji Balet.

W tym roku Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella reprezentować będą:

– Malina Capiga w konkursie o tytuł Najlepszego Absolwenta Szkół Baletowych

– Iga Matera i Emil Tamborski w konkursie o Stypendium Artystyczne Fundacji Balet.

Zachęcamy do oglądania Konkursu na stronie www.goldenpointeshoes.pl i trzymania kciuków za naszych reprezentantów!

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.osblodz.pl oraz fanpage na FB https://www.facebook.com/osblodz , gdzie prezentujemy sylwetki naszych uczestników i będziemy informować na bieżąco o ich osiągnięciach!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zonadoadopcji
Żona do adopcji w Teatrze Rozrywki Lutnia
PLAKAT_chyba
Kabaret Chyba w Przechowalni
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*