UADA w Magnetofonie

uada

W niedzielę, 6 sierpnia o godz. 19 w Magnetofonie wystąpi UADA. Poza nimi na scenie pojawią się Towards The Unknown. Wstęp: 20/30 zł.

UADA to słowo zaczerpnięte z języka łacińskiego i oznacza, że ktoś lub coś jest nawiedzone, taką też muzykę gra ta czwórka amerykanów. Swoją interpretacje black metalu zaczęli tworzyć w roku 2014 w Portland w stanie Oregon. Tematyka poruszana przez nich w tekstach głównie porusza tematy natury, pogaństwa i ciemności. Na swoim koncie mają album zatytułowany „Devoid Of Light” wydany w 2016 roku przez niemiecką Eisenwald, który zbiera bardzo pozytywne recenzje. Wy o tym będziecie mogli sie przekonać juz niebawem..

W skład zespołu wchodzą: Robb Bockman [Witches Mark]: bass, Trevor Matthews [Infernus, Pillorian]: perkusja, Jake Superchi [MotorThrone, Serpent Lord, The Dead, Thy Emptiness]: wokal, gitara, James Sloan [Infernus]: gitara

Towards The Unknown [Blackened death, Gdańsk] – czterech zblazowanych mizantropów wkurwionych panującym porządkiem, dla których sala prób to świątynia błogiej samotności i spokoju. W swojej muzyce członkowie T/T/U łączą ich ulubione inspiracje polskimi i skandynawskimi brzmieniami w celu zabawy konwencją w założeniu, że najlepsze są rzeczy nieoczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *