twojnazawszeW najbliższy weekend, 19-21 marca, kino Cinema City Manufaktura zaprasza na premierowe pokazy  filmu „Twój na zawsze”. Z tej okazji mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten film.

 

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Twój na zawsze”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilety oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w niedzielę, 21 marca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Uwaga! Bilety dotyczą dowolnego seansu od 22 do 25 marca br.
 
Fundatorem nagród w konkursie jest Cinema City
KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY OTRZYMUJĄ OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD „sonia6…” i „maruta…”. LAUREACI ZOSTALI POINFORMOWANI DROGĄ MAILOWĄ O ODBIORZE NAGRÓD.


To jeszcze nie wszystko!


Na widzów, którzy jako pierwsi zdecydują się obejrzeć tę najnowszą produkcję z Robertem Pattinsonem – gwiazdą sagi „Zmierzch”, czeka miła niespodzianka. Wiele nie trzeba by komplet trzech, unikalnych, wielkoformatowych portretów: Kristen Stewart, Roberta Pattinsona  i Taylora Lautnera – bohaterów filmu „Księżyc w nowiu”, drugiej części sagi „Zmierzch” był Twój na zawsze.

„Twój na zawsze” (Remember Me) to historia Tylera Rotha (Robert Pattinson), młodego buntownika z rozbitej rodziny, który  szukając swojego miejsca na ziemi, często popada w kłopoty. Gdy po raz kolejny wdaje się w bójkę, zostaje brutalnie pobity przez obecnego przy tym zdarzeniu policjanta. Niedługo potem, Tyler poznaje Emilie de Ravin (Ally Craig), córkę funkcjonariusza, którą postanawia uwieść, a następnie porzucić. Szybko okazuje się jednak, że uczucie jakie rodzi się pomiędzy nimi wcale nie jest fikcją…

Realny jest też konkurs, jaki kina Cinema City przygotowały dla wszystkich widzów, którzy zdecydują się wybrać na premierowe pokazy filmu „Twój na zawsze” w dniach od 19 do 21 marca 2010.  Jeśli wiesz „Jak przekonasz bliską Ci osobę, że Twoja miłość jest wieczna?”, wypełnij konkursowy kupon i wraz z biletem z premierowego pokazu zostaw go w urnie w kinie, a po 27 marca komplet  trzech, unikalnych portretów bohaterów filmu „Księżyc w nowiu” o wymiarach 45×65 cm może być na zawsze Twój.

Twoj_na_zawsze_B1_CC

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach w Kinie Helios (zakończony)
ladiesnight
Ladies Night w Cinema City (zakończony)
A niech Cię Kupidyn trafi! w Monopolis (zakończony)
1 Komentarz
  • 25 marca 2010 at 21:37

    Nie zawiodłam się .Film godny obejrzenia.Polecam !

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*