25czerwca_014W piątek, 25 czerwca do Fabryki Sztuki zawitali bboys, grafficiarze i inni przedstawiciele miejskiej kultury alternatywnej. Wszystko to z okazji Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle – międzynarodowego projektu Łodzi i Stuttgartu.

 
Na dziedzińcu Łódź Art Center rozgrywano swoisty Graffiti Jam, w zabytkowej fabryce prezentowali się bboys i bgirls z całej Polski. W czterdziestoosobowym zespole Twin2Win spotyka się w naszym mieście z myślą o rozwoju i przyszłości kultur alternatywnych. Celem organizatorów jest, żeby w ciągu kilku dni spotkać się, bawić, poznać, debatować,wziąć sprawy w swoje ręce i wpłynąć na przyszły rozwój kultur alternatywnych w obu z miast.

 

Kolejne imprezy w sobotę na dziedzińcu Jazzgi. Od 16 BMX / MTB Contest, King of the Line, Skateboard Contest. 4 x Best Trick. Wcześniej, o 15 w Dizaster  (Piotrkowska 79) otwarcie wystawy fotografii deskorolkowej 3D by Carhartt.

Wyniki
2vs2

1. Rocking Boys (Łódź)
2. True Crew (Stuttgart)

7 to smoke footwork contest

1. KillaKid

 

Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle
Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle Twin 2 Win: Exchange Ur LifestyleTwin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle
Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle Twin 2 Win: Exchange Ur Lifestyle


Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_5650
Łódź Pod Choinką na Piotrkowską (foto)
IMG_9906
Piknik strażacki w Łodzi (foto)
Iluminacja na ICZMP z okazji Światowego Dnia Wcześniaka (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*