domm27. lipca na terenie OFF Piotrkowska (Piotrkowska 138/140), w okolicach klubu DOM, odbędzie się pierwszy z dwóch eliminacyjnych plenerowych koncertów konkursu na piosenkę do tekstu Juliana Tuwima. Podczas imprezy wystąpi siedem zespołów, różniących się estetyką – od klasycznego rocka, poprzez folk, na synth popie kończąc.

Będą to: Rambo Jet, Kalokagathos, Agnellus, Polski Zespół, Nie ma szans, Joy Pop oraz HA_WK!. Początek o godz. 15, koniec o godz. 22.

Drugi koncert odbędzie się w tym samym miejscu i o tych samych godzinach 30. sierpnia. Udział w nim wezmą: Dominika Barabas, Lof.m, The Washing Machine, Hańba, Bielas i Marynarze, Sinusoidal i Controlled Collapse.

Finał konkursu – 12 września, czyli w przeddzień rocznicy urodzin Juliana Tuwima. Wykonawca zwycięskiej piosenki otrzyma 10 000 zł, zostanie również zeralizowany teledysk promujący zwycięski utwór. Podczas każdej z imprez poza występami przewidziane są dodatkowe atrakcje, w tym konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizatorami akcji są Dom Literatury oraz Klub DOM we współpracy z Radiem Łódź. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tattva13
Tattva i Strony w Lizard Kingu
gooral_20130519_1388956033
Koncerty w Łodzi – lipiec 2016
anderszewski
Piotr Anderszewski i przyjaciele
1 Komentarz
  • 31 lipca 2013 at 14:29

    fajnie bylo, ale szkoda, ze tak niewiele wideo i fotorelacji w internecie. chetnie bym powspominal. pozdrawiam serdecznie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*