1001414_617672814944071_1041868113_nPo części pierwszej, która 27 lipca odbyła się w podwórku klubu DOM, czas na drugą odsłonę eliminacji konkursowych na najciekawszy utwór muzyczny do tekstu Juliana Tuwima. Do konkursu zgłosiło się czternastu artystów, sześcioro z nich już poznaliśmy, teraz czas na siedmiu kolejnych. Są to: Dominika Barabas, Lof.m, Hańba, Bielas i Marynarze, Sinusoidal, Controlled Collapse oraz HA_WK.

Impreza odbędzie się na podwórku na terenie OFF Piotrkowskiej. Początek wydarzenia po godz. 15, próby od samego rana. Wstęp jest bezpłatny.

Finał konkursu – 13 września, czyli w rocznicę urodzin Juliana Tuwima. Wykonawca zwycięskiej piosenki otrzyma 10 000 zł, zostanie również zrealizowany teledysk promujący zwycięski utwór. Podczas każdej z imprez poza występami przewidziane są dodatkowe atrakcje, w tym konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizatorami akcji są Dom Literatury oraz Klub DOM we współpracy z Radiem Łódź. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

Zobacz także:

Tuwimowski koncert na OFF Piotrkowskiej – 27 lipca (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dewindows
De Łindows i Bunkier w Stereo Krogs
tauu
TAU w Scenografii
zoltko-zm
Tomasz Żółtko w Teatrze Małym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*