tuffenuff

W niedzielę, 23 listopada o godz. 18 w Luce rozpocznie się koncert formacji Tuff Enuff. Wspierać ją będą The Bad Sleep Well, Loa Karma i The Sin Compan.

TUFF ENUFF -zalożona w Chorzowie w 1992 roku grupa grająca szeroko rozumiana muzykę metalowa(groove metal). Tuff Enuff brał udział w wielu edycjach festiwali muzyki rockowej i metalowej w Polsce i za granica: Węgorzewo, Mayday Rock Festiwal, Odjazdy, Metal Hammer Festiwal, Metalmania, Intermedia,Go East,Przystanek Woodstock… W 1996 roku została wydana pierwsza płyta zespołu „Cyborgs don’t sleep” bardzo dobrze przyjęta na polskim rynku przez publiczność jak i krytykę. Drugą płytę „Diablos Tequilos” zespół wydał w 1997r. W 1998 roku utwór „Sedum” pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu GNIEW.

Tuff Enuff grał koncerty i trasy koncertowe, towarzysząc miedzy innymi zespołom: Testement,Fear Factory,Acid Drinkers, Vader, Illusion, Kazik Na Żywo, Flapjack, Blenders, Dynamind, D.R.I. Grupa łączy w swoim stylu gatunki metal, rapcore z elementami punku,doprawiając wszystko specyficznym poczuciem humoru.
Rok 2011 przynosi reaktywację Zespołu po ponad 10 latach braku aktywności scenicznej.

Skład:
RAFAL”Taracha”TARACHA – voc
TOMASZ”Sivy”BISKUP – git/voc
TOMASZ”Ziuta”ZDEBIK – git
ADRIAN”Qlos”KULIK- bass
ŁUKASZ „Luk” JELENIEWSKI – dr

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fwf_plakat
Fair Weather Frends w Scenografii
dreamteam
Dream Team Tour w Glow Club
kult_unplugged_20110123_1002105224
Kult Unplugged w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*