Turniej i trening otwarty – zapraszamy na curling

 

Zapraszamy na ISS WCT Mixed Doubles Łódź 2019 – najwyższej światowej rangi turniej dla curlingowych par mieszanych. Zawody odbęda się od czwartku 31 października do niedzieli 3 listopada na lodowisku Curling Łódź, przy ul. Śnieżnej 10. Wstęp wolny, turniej odbywa się dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Łodzi oraz Województwa Łódzkiego.

Na łódzkim lodzie zobaczymy zespoły z Chin, Szkocji, Rosji, Czech, Słowacji, Holandii, Szwajcarii, Hiszpanii i Węgier oraz najlepsze zespoły krajowe. Po zakończeniu turnieju zapraszamy na trening otwarty.

 

Wkręć się w curling na bezpłatnym treningu otwartym z Mistrzami Polski i trenerami Polska Organizacja Sportowa Łódź Curling na jedynej w Polsce hali curlingowej przy ul. Śnieżnej w Łodzi!

Curling – zimowa dyscyplina olimpijska – jest precyzyjną grą strategiczną rozgrywaną na lodzie. Zawodnicy poruszają się po tafli w butach ze specjalnymi nakładkami do ślizgania. Grając w drużynach, starają się zagraniami umieścić jak najwięcej swoich kamieni możliwie blisko środka charakterystycznej, czerwono-niebieskiej “tarczy” wymalowanej na lodzie, lub też wyelimininować z niej kamienie przeciwnika. W każde zagranie musisz włożyć maksimum koncentracji i precyzji, lecz jego końcowy rezultat nie zależy tylko od Ciebie! Mają na niego wpływ także pozostali zawodnicy Twojej drużyny, którzy szczotkowaniem lodu przed sunącym kamieniem mogą mu pomóc (lub przeszkodzić!) osiągnąć założony cel.

Uwaga, liczba miejsc na treningu otwartym jest ograniczona, obowiązują zapisy poprzez internetowy formularz dostępny na stronie: http://www.curlinglodz.pl/events/trening-otwarty-z-mistrzami-polski/registration (kto pierwszy, ten lepszy!).

Ważne‼️Wszystkich uczestników prosimy o przyniesienie czystych butów sportowych na zmianę. Prosimy też o zabranie ciepłych, wygodnych ubrań – na hali curlingowej panuje temperatura około +7 st. C.

Termin treningu: niedziela 3 listopada, godzina 17:30-19:30.
Miejsce: hala Curling Łódź, ul. Śnieżna 10, 92-103 Łódź

Zapraszamy dzieci od lat 8. Górnej granicy wieku nie ma 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *