Turniej Europejskich Gier Tradycyjnych i Niezwykłych

PLAKATmailKubb, bulle, krokiet, metrowe bierki. 13 czerwca na terenie Manufaktury zorganizowany zostanie Turniej Europejskich Gier Tradycyjnych i Niezwykłych.

 
Organizatorzy imprezy zapraszają do zgłaszania się do udziału w zabawach. Poszukują młodych ludzi (do 30 r.ż.), organizacje pracujące z młodzieżą oraz szkoły. Uczestnicy wezmą udział w wyjątkowych warsztatach na temat ciekawego wykorzystania sportu i aktywności fizycznej w swojej pracy, a także w Sportowym Turnieju z Nagrodami. Gry nie wymagają żadnej specjalnej sprawności ani doświadczenia!

Turniej umożliwia młodym ludziom z woj. łódzkiego spotkanie z rówieśnikami z całej Europy. Narodowa Agencja pokrywa nocleg (osobom spoza Łodzi) i wyżywienie. Osoby nocujące w Łodzi przyjadą w piątek wieczorem, wyjadą zaś w niedzielę wieczorem.

Zasady udziału:

1. Do zgłaszania się zapraszamy organizacje pracujące z młodzieżą, organizacje młodzieżowe oraz szkoły.
2. Każda organizacja może zgłosić maksymalnie dwa duety: 1 gracz + 1 kibic.
3. Łącznie w grze weźmie udział 8 zespołów po 4 osoby + kibice (młodzież polska i europejska).
4. Gracze i kibice muszą być w wieku 15-30 lat (w przypadku osób niepełnoletnich drugi członek drużyny musi być pełnoletni).

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.evs.org.pl

W razie pytań związanych z Turniejem organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny, nr tel. 42 63-27-977 (godz. 10-17) lub mailowyeuropejskie.partnerstwo@gmail.com .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *