Tune – koncert w Dekompresji

25 września o 19 w klubie Dekompresja rozpocznie się koncert zespołu Tune. Jako support wystąpi B4B

Koncert będzie zapowiadał jesienne wydawnictwo albumu Lucid Moments. Zespół zagra cały materiał z płyty. Będzie to jedyna okazja usłyszenia nowych utworów przed ukazaniem się albumu.

Cena biletu wynosi 10 zł. Pierwsze 100 osób, które przyjdą na występ otrzyma niespodziankę.

O zespołach:

Zespół Tune powstał pod koniec 2008 roku w Łodzi z inicjatywy Leszka Swobody i Adama Hajzera. Od listopada 2009 zespół regularnie koncertuje na polskich scenach muzycznych, m. in. ma na koncie kilka występów w łódzkiej Wytwórni, za które otrzymał świetne recenzje. Mimo krótkiego stażu, zespół prężnie się rozwija i potrafi solowym występem zapełnić sale koncertowe kilkuset osobową publicznością. Muzyka Tune oscyluje w stylistyce szeroko pojętego artrock’a, a charakterystyczne brzmienie zespołu definiuje rzadko spotykany w muzyce rockowej akordeon. Na koncertach, poza teatralnym klimatem, muzyce Tune towarzyszą projekcje filmowe.

Zespół B4B powstał pod koniec 2009 roku. Muzyka BFB oscyluje wokół bluesowo-rockowych brzmień, nie stroniąc od rock’n’roll – owych wycieczek. Dbałość o repertuar przejawia się także w różnorodności stylistycznej utworów. Grupa przygotowuje się do nagrania pierwszego albumu. Zespół regularnie koncertuje na polskich scenach muzycznych.

Zobacz także:

Leafless Tree i Tune w Wytwórni (foto)

Tune i Wild Blues Slivovica w Wytwórni (foto)

Tune – wywiad z zespołem (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *