Studenci Katedry Musicalu łódzkiej uczelni muzycznej znów zaśpiewają i zatańczą! Musicalowy spektakl „AŻ się chce…” wyreżyseruje Sebastian Gonciarz – reżyser i producent rezydujący w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Jego spektakle obejrzało już 4 miliony widzów. Studenci Akademii Muzycznej w Łodzi mieli już okazję pracować z nim podczas październikowych warsztatów z aktorstwa. Efekty tych artystycznych działań będą widoczne w programie spektaklu. Miłośnicy musicalu na wydarzenie mogą wybrać się trzykrotnie – 12, 13 i 14 listopada 2021 (piątek, sobota, niedziela) – na godz. 18.00 do Sali Koncertowej AM przy ul. Żubardzkiej 2a. Bilety w cenie 25 zł i 30 zł do nabycia w kasie biletowej AM.

W programie spektaklu „AŻ się chce…” znajdą się fragmenty broadwayowskich hitów: „Les Misérables”, „Mamma Mia”, „Waitress”, „Cats”, szlagiery z filmów: „Deszczowa piosenka”, „Nine”, „Grease” oraz piosenki z „Pilotów”, „Aidy” i „Tańca wampirów” – przebojów poprzednich sezonów w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Spektakl „AŻ się chce…” wyreżyseruje Sebastian Gonciarz, związany z warszawskim Teatrem Roma. Produkował także wydarzenia telewizyjne, m.in. festiwal Top Trendy. Założył fundację Scena Jutra, której działalność skupia się na łączeniu debiutujących artystów z dojrzałymi gwiazdami estrady i teatru, w celu przekazywania doświadczeń i pomagania w rozwijaniu zawodowego życia.

Studenci Katedry Musicalu łódzkiej Akademii tak wspominają warsztatowe doświadczenia z Sebastianem Gonciarzem: „mogliśmy obserwować, jak w ciągu dosłownie pół godziny z piosenki, której interpretacji student nie był pewien, udaje się zrobić coś naprawdę interesującego, a wykonawca prezentuje się świetnie!”. Pracowali wówczas nad piosenkami z najsłynniejszych musicali i filmów muzycznych.

Kasa biletowa AM czynna we wtorki i czwartki w godzinach 14.00-18.00 oraz na godzinę przed każdym koncertem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
studyjny
Maria Stuart w Teatrze Studyjnym
ŁóPTA 2018 – informacje
improatak11
Impro Atak! we wrześniu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*