Trzy konkursy pisma Arterie

arterie91Fotografujesz, piszesz? Masz smykałkę do reportażu lub tez interesuję Cię poezja konkretna. Redakcja „Arterii” ogłasza trzy konkursy.

Dla mieszkańców województwa łódzkiego – Konkurs na Reportaż Literacki pod hasłem Mieszkam w konkretnym miejscu. Jeden autor może nadesłać jedną niepublikowaną (w prasie i Internecie) i nienagradzaną w innych konkursach pracę w pięciu kopiach o maksymalnej objętości do 15 000 znaków.

Dla mieszkańców województwa łódzkiego – Konkurs Fotograficzny pod hasłem Dom dobry, dom zły. Uczestnik konkursu przesyła jedną, wykonaną przez siebie fotografię w pięciu kopiach, która oceniana będzie ze względu na wartości artystyczne i właściwie nawiązanie do „ambiwalentnego” hasła konkursu. Nie przyjmujemy prac, które publikowane były w Internecie i prasie.

Ogólnopolski Konkurs Poetycki Polonez Typograficzny na utwór poetycki z gatunku poezji konkretnej inspirowany wybranym polonezem Fryderyka Chopina. Uczestnik może przesłać tylko jedną pracę w pięciu kopiach, nienagradzaną w innych konkursach i niepublikowaną w prasie i Internecie.

Termin nadsyłania prac na każdy z wymienionych konkursów mija 20.11.2010 r. (decyduje data stempla pocztowego). Prace oznaczone godłem, zawierające w osobnej kopercie imię i nazwisko, adres, e-mail oraz telefon kontaktowy, należy nadsyłać na dres:

Śródmiejskie Forum Kultury

ul. Roosevelta 17

90-056 Łódź

Prace oceni jury złożone z redaktorów „Arterii”. Wyłonione w konkursie reportaże literackie, utwory poetyckie oraz fotografie zostaną nagrodzone zestawami książkowymi i egzemplarzami „Arterii” oraz opublikowane na łamach 9. numeru „Arterii” pod hasłem „Konkret”.

Zobacz także:

Puls literatury 2010 – konkursy literackie

2 komentarze do “Trzy konkursy pisma Arterie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *