urodziny_DOMuŁódzki klub DOM kończy trzy lata. Huczne świętowanie tego jubileuszu odbędzie się już w najbliższą sobotę, 6 grudnia. Imprezę uświetni występ czołowej postaci francuskiej sceny klubowej. O kim mowa? Oczywiście o Black Strobe!

Z Italian Fireflies, czy Me & Madonna, które wyszły spod palców Black Strobe, bez wątpienia zetknął się każdy miłośnik muzyki klubowej. Odpowiadający za ten projekt Arnaud Rebotini, od ponad ćwierćwiecza obecny jest na europejskiej scenie muzycznej. Jego produkcje można określić mianem dynamicznej, megawitalnej muzyki tanecznej z duszą i klasą.

Ten wyjątkowo płodny i utalentowany muzyk z Paryża, wypracował sobie renomę autora charakterystycznego brzmienia własnych superprodukcji oraz wielu remiksów. Wśród remiksowanych przez niego artystów znaleźli się: Depeche Mode, Nitzer Ebb, Bloc Party, The Hacker i wielu innych.

Oprócz Black Strobe, który po raz pierwszy będzie gościł na polskiej scenie, podczas urodzin DOMu zagra dobrze znany miłośnikom techno Jacek Sienkiewicz oraz rezydenci klubu: Wiktor Skok, Rebus, Rebel, Onesomeone i Six. Za wizuale odpowiedzialna będzie Barbara Klein.

Urodziny DOMu odbędą się już w najbliższą sobotę, 6 grudnia. Start o godzinie 21. Bilety na to wydarzenie, w przedsprzedażowej cenie 25zł, można nabyć za pośrednictwem strony Biletomat.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Koncerty w Łodzi – styczeń 2019
Domowe koncerty klubu TU
pasion
Pasion de Buena Vista w Teatrze Wielkim

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*