Plakat_Konc_MalyW niedzielę, 22 czerwca o godz. 18:15 w Teatrze Małym w Łodzi rozpocznie się koncert grupy Trzeci oddech kaczuchy. Bilety kosztują 30/40 zł.

Trzeci Oddech Kaczuchy powstał w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie (obecnie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) Andrzej Janeczko, który urodził się w Wysokiem-Mazo-wieckiem, małym miasteczku leżącym na pograniczu Mazowsza i Podlasia, po trzech latach nauki w miejscowym liceum został przeniesiony do Łomży, do liceum im. Tadeusza Kościuszki, w którym kiedyś uczyła się Hanka Bielicka. Była ona mitem ich szkoły. Do Olsztyna przyjechał poprzez egzaminy na architekturę w Gdańsku na geodezję. Na Akademii Rolniczo-Technicznej, którą po trzech latach (w międzyczasie próbował dostać się na reżyserię do Rektora Tadeusza Łomnickiego na PWST w Warszawie) zamienił na Pedagogikę Kulturalno-Oświatową na WSP. Dyplom magistra otrzymał po 12 latach!!!

Obecnie Trzeci Oddech Kaczuchy tworzą: Maja Piwońska (głównie wokalistka), Andrzej Janeczko (autor tekstów i piosenek, śpiewa, gra na gitarze, w skeczach i monologach). We dwójkę tworzą program muzyczno-kabaretowy będący ciągłym dialogiem z publicznością.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
florence
Florence + The Machine w Atlas Arenie
doguralesko
DonGuralEsko w Bedroomie
uada
UADA w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*