Tron: Dziedzictwo (zakończony)

tron3dW kinach pojawił się „Tron: Dziedzictwo”. Oczywiście najlepiej obejrzeć go w Orange IMAX. Dajemy Wam taką możliwość. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na dowolny pokaz filmu, do wykorzystania od 3 do 6 stycznia 2011 roku.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Tron”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilety oraz swoje imię i nazwisko.

 

Zabawę zakończymy w niedzielę, 2 stycznia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Cinema City
KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD bartekwi… i szyms…

image1_tron
„TRON: Dziedzictwo” to jeden z najdłużej oczekiwanych filmów w dziejach. Jego pierwsza część z 1982 roku zapisała się w pamięci widzów jako dzieło przełomowe dla kina science-fiction, a zarazem film kultowy dla wszystkich pasjonatów komputerów i gier video. Teraz, po 28 latach, kino Orange IMAX Łódź prezentuje kontynuację tego prekursorskiego obrazu, która ma szansę dokonać podobnego przełomu w kinowej rozrywce.
 
Sam (Garrett Hedlund), syn Kevina Flynna (Jeff Bridges), poszukuje przyczyny nagłego zniknięcia swego ojca. Zostaje wciągnięty do cyfrowego świata, w którym Kevin żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Kevina, Quorrą (Olivia Wilde), ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cybernetyczny wszechświat, który rozwinął się w niewyobrażalny sposób i stał się nadzwyczaj niebezpieczny.
 
Podobnie jak w 1982 roku, tak i teraz jedną z głównych ról w filmie zagrał ubiegłoroczny laureat Oscara – Jeff Bridges. Nowy „TRON” to efekt najbardziej zaawansowanych filmowych technik. – Jesteśmy następną generacją 3D po „Avatarze”. „TRON” przenosi technologię wynalezioną przez Jamesa Camerona na następny poziom – opowiada o swym najnowszym  projekcie Bridges.
 
Zilustrowany muzyką legendarnego duetu Daft Punk „TRON: Dziedzictwo” to trójwymiarowa przygoda w świecie nieprzypominającym niczego, co do tej pory pokazano w kinie. Około 40 minut filmu zostało specjalnie przygotowane do projekcji na gigantycznych ekranach Orange IMAX, gdzie obraz rozszerza się w sposób zapewniający maksymalizację pola widzenia na ekranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *