tricky30 października w Klubie Wytwórnia wystąpi Tricky, prawdziwy król trip-hopu, głos zespołu Massive Attack. W naszym mieście będzie promować płytę Adrian Thaws. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Tricky”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy we wtorek (28 października), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety trozymała osoba, której mail rozpoczyna się od maciekro…

Tricky to wokalista, kompozytor i producent, aktor i odkrywca talentów, ale przed wszystkim legendarna postać bristol sound, współtwórca muzyki trip-hop.

Zadebiutował w formacji Wild Bunch, która później stała się Massive Attack. Wspólnie nagrali najważniejsze płyty gatunku Blue Lines i Protection. W 1995 odnosi wielki sukces solo, za sprawą debiutanckiego albumu Maxinquaye. Dziś ma na swoim koncie 9 studyjnych płyt i współpracę z wielkimi postaciami sceny.

Komponował dla Björk, która pojawiła się na dwóch piosenkach na płycie Nearly Good. Z PJ Harvey nagrywa wspólnie Broken Homes na albumie Angels With Dirty Faces. Na Blowback pojawiają się Anthony Kiedis i John Frusciante z Red Hot Chili Peppers oraz Cyndi Lauper i Alanis Morissette. Jest odkrywcą talentu Martina Topley Bird (która wystąpiła na jego albumie Pre-Millenium Tension) oraz Costanza Francavilla (ZerOKilled Music). W 2008 roku Tricky (Adrian Thaws) powrócił w wielkim stylu, za sprawą doskonałego albumu Knowle West Boy. Kolejne lata przyniosły dancehallowy Tricky Meets South Rakkas Crew oraz doskonały Mixed Race, z hitem Murder Weapon. W maju zeszłego roku ukazała się płyta pt. False Idols.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9124
Kayah w Wytwórni (zakończony)
stratosfera
Wspinaczka w Stratosferze (zakończony)
Najlepszy w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*