Plakat_LDKW piątek, 18 września o godz. 19:30 w ŁDK rozpocznie się koncert formacji Tres Botellas de la Leche. Poza nią na scenie pojawią się – Road Stone i Trickster. Bilety kosztują 10 zł. Koncert wchodzi  skład tegorocznej trasy Butelek, promującej nowy materiał zarejestrowany w nowym składzie zespołu. 

Tres Botellas de la Leche to formacja, która zimą 2008 roku po raz pierwszy wyszła na scenę. Od tego czasu wydali samodzielnie 2 EPki i jedną LP,  zagrali już 5 razy na scenie łódzkiego Motoserca w Manufakturze, grali jako support gwiazd (m.in. Negatyw), zagrali dziesiątki koncertów klubowych i plenerowych. W 2013 nastąpił reset składu i zespół urósł do 7 osób. Dzięki zmianom Butelki zaliczyły udane występy m.in. na festiwalach EMERGENZA 2014 (dotarły do finału regionu), oraz „Rock the City 2015″ (dotarły do finału). W lipcu 2015 zespół dokonał też rzeczy prawie niemożliwej – zdobył 3 miejsce w II edycji warszawskiego przeglądu „Holendrock”, w którym decydujący głos miała lokalna publiczność! Muzyka Tres Botellas de la Leche to połączenie energetycznego hard rocka, bluesa i punka z elementami rock’n’rollowej przekory polskiej sceny lat 80-tych. Do tego dojrzałe, ciekawe, śpiewane po polsku teksty i zaraźliwa energia frontmana. A wszystko doprawione szczyptą kobiecej łagodności.

Imprezę wzbogacą także występy gości – Road Stone czyli highway’owa mieszanka rocka, stoner i hard rocka oraz Trickster, czyli postgrunge rodem z Warszawy i okolic.

Plan imprezy:
– 19:30 – 20:30: Road Stone
– 20:45 – 21:45: Trickster
– 22:00 – 23:00: Tres Botellas de la Leche

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mint Chicken w Ciągotach i Tęsknotach
Koncerty w Łodzi – 2019 rok
plakat_11
Bracia Figo Fagot w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*