transsexdiscoW czwartek, 20 kwietnia o godz. 20 w Żarty Żartami wystąpi Transsexdisco. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

 Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Trans”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie kody. Zabawę zakończymy 19  kwietnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Zespół transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Zespół tworzy czterech muzyków: Damian Lange odpowiedzialny za gitarę, śpiew jak i również za teksty i kompozycje, Krystian Zemanowicz gra na basie, Marcin  Matyszewski na klawiszach, oraz Paweł Łach na perkusji. Zespół ma na koncie wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach, min. Jest laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie 2009. Obecnie TSD rozwija swoje umiejętności i stara się przekazywać swoja muzykę innym. Powiększające się grono fanów pozwala na dość intensywne koncertowanie w coraz to dalszych rejonach kraju! Miastem gdzie TSD tworzy własną historie jest Olsztyn. „ Gramy tańczymy i wspieramy się nawzajem!” transybansytańczyć!!!!!!!!!!!
Dyskografia:
2010 TRANSSEXDISCO – ULTRACHEMIA
2013 TRANSSEXDISCO – TRANSSEXDISCO

Aktualnie zespół pracuje nad trzecią płytą. Jakiś czas temu pojawił się singiel Wyspa, który wprowadza fanów zespołu w klimaty trzeciego krążka.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Czarny Mercedes w Kinie Helios (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Ruch Chorzów (zakończony)
Bitamina w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*