towarymajPrzed nami VIII edycja targów polskiej mody i dizajnu TOWARY. Impreza powraca do Art_Inkubatora. Zapraszamy już w najbliższy weekend – 21 i 22 maja. Kolejny raz patronem akcji jest Plaster Łódzki.

STREFY

#TowaryWierzchnie

Ubierz się. Zadbaj o dodatki. Sprawdź czy pasują. Pokaż swój styl światu. Strefa projektantów, producentów biżuterii i dodatków.

#TowaryUżytkowe
Narzędzia codzienności – od decoupage’u, przez ceramikę, po lampy i rzeczy dla domu.

#TowaryApetyczne
Miejsce dla regionalnych piekarzy, cukierników czy sadowników; zapraszamy zdrową żywność, ekologiczne produkty i niszowe, regionalne akcenty kulinarne.

#TowaryMałe
W tej strefie zostawicie swoje dzieci pod fachową opieką, a także znajdziecie dla nich autorskie zabawki i niecodzienną odzież. Koce? Poduszki? Maskotki? Wpadnijcie zobaczyć, co dla dzieci potrafią zrobić dorośli!

REJESTRACJA DLA WYSTAWCÓW – towary-targi.pl

Afterparty odbędzie się 21 maja o godz. 22 w klubie DOM. Po raz pierwszy w Łodzi wystąpi nowo utworzony duet SELTRON 400. Pod tą nazwą kryje się dwóch dobrze znanych Wam DJ’ów – SLG oraz Eltron John. Tym bardziej będzie nam miło ich gościć razem premierowo! Do spółki z Seltronem 400 zagrają weterani łódzkiej sceny – SIX (Skylark), Rebus (DOM). Osoby z opaskami z targów wstęp za darmo.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
FotCHTulipan2_2
III edycja Wielkiego Sprzątania w Tulipanie
pl_PLAKAT_01
Międzynarodowy Festiwal Piknikowy Arturówek 2015
mercedesy
Zlot Mercedesów – Star Drive

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*