toto25 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się jedyny w Europie środkowo-wschodniej koncert Toto. Muzycy, którzy jako pierwsi w historii zdobyli za jednej album aż 6 nagród Grammy i uczestniczyli w nagraniach wybitnych artystów, przypomną swoje największe przeboje.

Przeboje, które tworzą kanon muzyki rozrywkowej, warsztat muzyczny który zaowocował nagraniami z prawdziwymi sławami panteonu rocka, bluesa, popu i soulu  i niesłabnąca od lat popularność to znak rozpoznawczy zespołu.

W tym roku TOTO obchodzi 35 rocznicę wydania debiutanckiej płyty. Od momentu rozpoczęcia kariery, czyli od 1977, roku wydali 17 albumów i sprzedali ponad 35 milionów płyt na całym świecie. Ich  największy hity „Africa”, „Hold the line”, „Rosanna”, „I won’t hold you back” czy ”I’ll be over you”, znają i kochają słuchacze na całym świecie.
 
Toto zagra w fenomenalnym składzie: Steve Lukather (gitara i wokal), David Paich (keyboard i wokal), Steve Porcaro (keyboard i wokal), Joseph Williams (główny wokal), Simon Phillips (perkusja), a także gość specjalny Nathan East (gitara basowa) w miejsce Mike’a Porcaro.

Bilety : Centrum biletów Atlas Arena , www.eventim.pl oraz www.ars.com.pl
Ceny : 196 zł, 326 zł

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
CL-MIRAMUNDO-420
Miramundo w Art_Inkubatorze
Pale Path, Last Penance i Not This Time w Woolturze
IMG_8695
Koncerty w Łodzi – luty 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*