toporem2W piątek, 23 marca o godz. 20:20 w klubie OHM rozpocznie się koncert pt. Toporem w serce. Wstęp wynosi 50-80 zł.

Mija właśnie 10 lat od premiery monodramu pod tym samym tytułem  w Teatrze im. S Jaracza. Nowe miejsce i nowa forma koncertu zapewnią niezapomniane wrażenia. Wraz z Mariuszem wystąpią studenci Akademii Muzycznej Wydziału wokalno-aktorskiego, a zdolna Martyna Joniec z ASP w Łodzi ubierze wszystkich w kostiumy własnych projektów, które będą łączyć się wizualnie z animacjami i grafikami autorskimi nagradzanego wielokrotnie Mariusza Wolańskiego. Znakomite nagłośnienie i nowoczesne światła klubu dopełnią różnorodność utworów wykonywanych live przez muzyków pod kierownictwem Krzysztofa Baranowskiego, twórcy ponad stu projektów muzycznych w teatrach i estradach, zwycięzcy Złotej Maski za tę właśnie muzykę.

Scenariusz stworzony przez Mariusza jest inspirowany ” Chimerycznym lokatorem” Rolanda Topora- mistrza czarnego humoru i groteski. Historia człowieka o rozszczepionej osobowości, szukającego miłości w sobie i w innych, wcielającym się w każdym utworze w inną postać doprowadzi go do….

Zapraszamy na neurotyczne reality music show! Mariusza Ostrowskiego mogliśmy ostatnio oglądać w różnych metamorfozach na scenie ósmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jest aktorem Teatru im. Jaracza w Łodzi, gra w popularnych serialach i filmach, wszechstronnie uzdolniony, wciela się również w postać Freddiego Mercury’ego podczas koncertów projektu Queen Symfonicznie.

toporem

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Letnia Akademia Jazzu 2020
PRO8L3M, Dwa Sławy i Mielzky w Wytwórni
joga
Jóga w Z innej beczki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*