toplodz

W niedzielę, 9 sierpnia o godz. 19 rozpocznie się Top Łódź Festiwal. Bilety kosztują od 49 zł do 350 zł. Bilety do nabycia w Centrum Biletów Atlas Areny, na atlasarena.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet.pl. Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „TOP”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w czwartek, 6 sierpnia o godz.22. Bilety otrzymaj najciekawsze mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od gosz… sswa… rzew… seb9… i anna.ka. Zostali o tym fakcie poinformowani

Top Łódź Festiwal będzie wydarzeniem dla wszystkich pokoleń. To nie tylko muzyka ale również strefy rozrywki – dla rówieśników wykonawców, ich dzieci a może także dla dzieci ich dzieci. Całość potrwa ok trzech godzin.

Od dnia 9 sierpnia 2015 rozpocznie się nowa tradycja dla fanów boomu rockowego lat 80. i 90. Już od pierwszej edycji we wspaniałej obsadzie.

Na scenie gwiazdy lat 80. i 90. W większości zagrają 1-2 największe przeboje. Pojawią się: IRA, Oddział Zamknięty, Rezerwat, Róże Europy, Turbo, Martyna Jakubowicz, Mr. Zoob, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Proletaryat, Big Day, Lombard, Urszula, Kukiz i Piersi, Wanda i Banda i inni.

Koncert będzie transmitowany na żywo przez Telewizję Polsat.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Letnie Przesilenie w Kinie Helios (zakończony)
Trzynasta_w_Samo_poludnie_-_WrocC582aw2C_zespol
Trzynasta w samo południe w Iron Horse (zakończony)
To musi być miłość w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*