moizmW piątek, 21 lutego o godz. 20 Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert promujący najnowszy krążek Tomka Makowieckiego pt. Moizm. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Makowiecki”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w środę (19 lutego), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od tulp… i andrzejku…. Zostali o tym fakcie poinformowani

Makowiecki skomponował większość utworów i wyprodukował album, autorami tekstów są z kolei: Marek Jałowiecki (Delons, Generał Stilwell), Graftmann (Miss Polski) i Kuba Wandachowicz (Cool Kids Of Death). O wyjątkowości wydawnictwa świadczą również goście zaproszeni do udziału w nagraniach płyty – ważne nazwiska krajowej sceny elektronicznej: Daniel Bloom, Władysław Komendarek i Józef Skrzek.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Bandaz2
Bandaż Elastyczny w New Yorku (zakończony)
DSC_3946
Finał cyklu „contem.ucha” (zakończony)
Pokazy specjalne Magicznego Muzeum w Sukcesji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*