28 i 29 sierpnia o godz. 20 w Woolturze wystąpi Tomasz „Lipa” Lipnicki. Wstęp na każdy koncert 45/55 zł.

Solowe koncerty Tomka to prawdziwy rarytas zarówno dla wiernych fanów artysty, jak i dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jego twórczością.

Materiał, prezentowany na „solówkach” to przekrój przez całą twórczość muzyczną artysty. Podczas koncertu usłyszeć można największe hity oraz mniej popularne numery, które w akustycznych aranżacjach zyskują niepowtarzalny klimat. Każdy słuchacz znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy wygodnie usiąść i wsłuchać się w muzykę… która płynie prosto z serca‼️ Jeśli ktoś z Was jakimś cudem nie wiem, kim jest Tomasz Lipa Lipnicki to bardzo proszę…

Tomasz „Lipa” Lipnicki – Polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, gitarzysta. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV Trzykrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Tomasz Lipnicki znany jest przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Illusion w której występuje z przerwami od 1992. W zespole pełni funkcję lidera, wokalisty, autora tekstów i głównego kompozytora. W 2000 roku utworzył solowy projekt pod nazwą Lipali, przekształcony w latach późniejszych w zespół. Przez krótki okres był także członkiem Acid Drinkers. Wcześniej grał w zespołach She i Skawalker.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
luxtorpeda
Koncerty w Łodzi – styczeń 2015
konkurs_gramy3_kopia
Konkurs Młodych Wykonawców i Twórców Muzycznych „GRAMY”
Turbo_Lodz
Turbo w Łódzkim Domu Kultury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*