PLAKAT_NET_114 lutego o godz. 19:15 w Teatrze Małym rozpocznie się premiera sztuki To nie była piąta, to była dziewiąta. Dzień wcześniej odbędzie się próba generalna z udziałem publiczności. Kolejne pokazy 14 lutego, godz. 17:15, 15 lutego o godz. 17:15 i 20 lutego o godz. 19:15.

To kobieta co się zowie – mężatka, która czując, że w jej wcale udany związek wkradła się nuda, obojętność i nihilizm postanawia poczynić małe resume z własną, małżeńską historią. I naturalnie przypadek stwarza, że spotyka innego mężczyznę, którego niezależność imponuje jej do tego stopnia iż zakochuje się nim. Jednak wiemy jak potężna bywa kobieca zachłanność – posiąść nowego faceta to jeszcze nie powód by stracić byłego. Najlepiej mieć obu na wyłączność! Chyba, że….? Oto zaczyna się kryminalna intryga, która zaprowadzi kobietę do …? No właśnie .… dokąd? Nieźle, komediowo skrojona sztuka płodnego włoskiego autora Aldo Nicolaja, z przymrużeniem oka, ale i ze sprytnie wplecionym kryminalnym wątkiem powinna ubawić tych, którzy lubią podglądać zabawne, życiowe historie.

W role intrygującego trójkąta: mąż – żona – kochanek wcielą się znani i lubiani aktorzy Teatru Małego – Witold Łuczyński („Trzy razy łóżko”, „Kukła”, „Zemsta”, „Balladyna”), Magdalena Drewnowska („Miłość i polityka”, „Wesołego powszedniego dnia”, „Balladyna”) oraz po raz pierwszy na deskach TMwM Rafał Dąbrowski.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zemsta-fotosy-69-800x533
Zemsta w Teatrze Muzycznym
fot._Marta_Ankiersztejn-6
Letnie Punkty Kultury
Mężczyzna idealny w Teatrze DOM

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*