IMG_0030Udanym historyczny powrót na ligowe boiska drużyny TMRF Widzew Łódź  pokonał na własnym boisku Kolejarz Łódź 4:1. Spotkanie w pierwszej połowie przebiegało nerwowo i dużo szarpaniny z oby dwu stron, ale to TMRF do przerwy prowadził 2:0 po dwóch dobrze wykonanych karnych.

Przy drugim karnym golkiper gości obejrzał za faul czerwoną kartę, gdzie była to akcja kończącą pierwszą połowę. Drugą połowę TMRF miał już przewagę jednego zawodnika na boisku. Kolejarz nie złożył tak szybko broni i  od rozpoczęcia drugiej połowy zdobył  kontaktowego gola. Od 60 minuty to TMRF już przeważał, kiedy zdobył kolejnego gola i cały mecz już miał tzw. przeciwnika na łopatkach.

Warto odnotować, iż na meczu pojawiła się liczna grupa kibiców Widzewa jak i byli i obecni piłkarze Widzewa.

Klub TMRF Widzew Łódź założony został obecnie przez kibiców Widzewa i to oni tworzą całą drużynę wraz ze sztabem szkoleniowym. Klub TMRF  został zgłoszony do rozgrywek w łódzkiej klasie B – I grupa  w sezonie2014/2015. Nowy Widzew, zainaugurowała rozgrywki 30 sierpnia, ale mecz się nie odbył ponieważ z rozgrywek wycofał się zespół Kotana Ozorków łodzianie otrzymali w pierwszej kolejce walkower. Następny przeciwnikiem TMRF będzie Victoria Rąbień.

TMRF Widzew Łódź – Kolejarz Łódź 4:1 (2:0)
Gole dla TMRF: 19′, 60′ Śląski (k), 45′ Bielecki (k),  67′ Stolarek
TMRF: Wojda – Dobrosiński (64′ Masłowski), Bielecki, Gradecki, Pecyna (83′ Mularczyk) – Sosnowski, Ziółkowski, Piekielny (60′ Stolarek), Śląski, Kurak – Kacprzak (75′ Woźniak)