20121102-IMG_1047W niedzielę, 22 listopada o godz. 19 w Scenografii rozpocznie się koncert zespołu T.Love. Jako support pojawi się Alegorya oraz Iraas Band. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „TLove”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w piątek (20 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od edytago… i tomww…

Obecnie T.LOVE, po występie w Karwinie(po raz pierwszy w Czechach!) jest w trakcie nowego sezonu koncertowego. Już po wakacjach 2015 band rozpoczyna pracę nad nowym albumem studyjnym, którego premiera przewidziana jest na jesień 2016.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Starbucks_2
Starbucks w Manufakturze (zakończony)
Inni ludzie w Kinie Helios (zakończony)
opera_za_3_grosze
Opera za 3 grosze w Teatrze Arlekin (zakończony)
2 komentarze
  • Krzysztof Bartczak
    20 listopada 2015 at 14:22

    T-love to mój zespół ukochany. Jego teksty i muzyka na prawdę mnie głęboko dotyka.Raz jak byłem mały , upadłem co inne dzieciaki niestety na podwórku widziały. Na płacz mi się zebrało bo mnie kolano bolało. Wtem z radia słyszę , Chłopaki nie płaczą. I mnie oświeciło, odwagą napełniło, beksy nie zobaczą , będę macho. bo chłopaki nie płaczą Nie Nie Nie. Takie na mnie ta piosenka wrażenie zrobiła , że beksę w prawdziwego twardziela zamieniła. Dlatego bilety wygrać bym chciał szczerze i , że mi się uda głęboko w to wierzę.

  • 29 maja 2014 at 11:35

    Świetna strona, gratuluję znajomości tematu.
    pozdrawiam

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*