tiniW piątek, 6 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Martina “Tini” Stoessel. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Tini”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 4 kwietnia, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają autorzy najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, ktorych maile rozpoczynają się od natka9… i grzeso…

Martina Stoessel ogłosiła, że powróci na scenę wiosną 2017 z trasą TINI – GOT ME STARTED TOUR, występując 3 kwietnia w Krakowie i 6 kwietnia w Łodzi. Bilety na TINI – GOT ME STARTED w sprzedaży. Promowane przez Live Nation i przygotowane przez DG Entertainment koncerty zostaną ogłoszone wkrótce.

Trasa TINI TOUR jest pierwszą solową trasą Martiny “Tini” Stoessel opartą na głównej roli w filmie Tini: Nowe życie Violetty i kwietniowej premierze jej debiutanckiego albumu Tini.  Podczas trasy TINI – GOT ME STARTED fani będą mieli okazję zobaczyć jak Tini wykonuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu, a także z soundtracku do filmu i serialu Violetta, który rozpoczął jej karierę.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
maratongrozy
Maraton Grozy w kinie Helios (zakończony)
demolka
Demolka – płyta z muzyką (zakończony)
listopad_2017
Halokultura – listopad 2017 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*