roskW piątek, 18 maja o godz. 18 w Magnetofonie rozpocznie się impreza, podczas której na scenie pojawią się: Thy Worshiper, ROSK, Siła i Molekh. Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu).

Thy Worshiper – Muzyka Thy Worshiper to dźwięki z pogranicza snu i jawy. Diaboliczna ludyczność przeplata się tu z szalonym pięknem i uduchowionym smutkiem.

ROSK – Nie ma już światła. Gwiazdy spadły z nieba, a słońce wzniosło się wyżej niż zwykle. Widzę bagno, mokradło zlepionych brudem i zarazą ludzkich myśli. Zbroczonymi czarną i lepką mazią palcami staram się przedrzeć do jedynego źródła wolności. Rozpoczynam swój rytuał pośród innych mi podobnych. Spoglądamy w nicość. Płoniemy, oddając się istocie zrodzonej z nas samych. Tworzymy byt, który ochrzczony wodą z tegoż bagna przyjmuje imię ROSK.

Siła to anty-gitarowy kwartet z Gorzowa emitujący frustrację, negatywną energię i ogólne niezadowolenie. Siła to radykalny sprzeciw wobec kanonów, codzienności i głupoty. Bez kompromisów.

Molekh to ogień i śmierć. To zło, agresja i mistycyzm. Starożytne rytuały, swąd palonych ciał i gniew zapomnianego boga.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
glinianepiesni
Gliniane Pieśni w Teatrze Pinokio
Farben Lehre w Woolturze
KIZO w Sodzie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*