rebel_urodzinyTrzy zespoły i trzech djów zagra w najbliższą sobotę w klubie DOM, gdzie od 20.00, swoje 40 urodziny świętował będzie jeden z założycieli klubu – Rebel. Na scenie pojawią się: Ted Nemeth, Sjón, Elektryczny Węgorz oraz Sasza, Strzelec i sam jubilat, czyli Rebel. Wstęp na część koncertową kosztuje 15 zł, natomiast na część djską jest wolny.

Część koncertowa rozpocznie się od występu zespołu Ted Nemeth, który tworzoną przez siebie muzykę określa mianem „garażowego rocka z miasta Łodzi”. Ci młodzi muzycy, mają za sobą dwie studyjne sesje nagraniowe. Efektem drugiej, która odbyła się w ubiegłym roku w Soyuz Studio, jest EP Odbijaj się. Ted Nemeth zajął drugie miejsce w plebiscycie Plastry Kultury 2013, w kategorii Zespół muzyczny roku. 

Po Ted Nemeth wystąpi grupa Sjón, czyli specjaliści od psychodelicznych, chłodnych dźwięków. Inspirując się brytyjską muzyką gitarową i dokonaniami artystów skandynawskich, wypracowali własny styl przepełniony mieszanką rocka i elektroniki. Ich debiut to wydany w wersji winylowej w styczniu tego roku album Nojs. Natomiast najnowsze fonograficzne dziecko Sjón to EP Human, które premierę miało nieco ponad miesiąc temu.

https://www.youtube.com/watch?v=</span><span style="line-height: 1.5;">OFFBx32kVY0</span><span style="text-align: justify; line-height: 1.5;">

Na deser, na scenie pojawi się dobrze znany na łódzkiej scenie propagator muzycznego szaleństwa – Elektryczny Węgorz. Mimo tego, że jego twórczość plasuje się na granicy kiczu, na koncertach porywa tłumy. Jego piosenki to przeważnie rymowane historyjki, opowiadane w rytm tanecznych i surowych brzmień muzyki elektronicznej. Do tej pory nagrał dziewięć płyt i nadal tworzy nowe kompozycje. Na koncertach zazwyczaj wspiera go równie szalony, jak on – Łukasz z Bałut.


Po koncertach, szaloną zabawę do rana zapewnią znani z Bikiniarskich potańcówek Sasza, Strzelec i Rebel, którzy podczas wspomnianej serii imprez, nigdy nie mieli najmniejszego problemu z porwaniem tłumu do zabawy.

Przypominamy: urodziny Rebela będą hucznie świętowane w najbliższą sobotę, 20 grudnia w klubie DOM. Początek imprezy o godzinie 20. Wstęp na część koncertową – 15 zł, na część djską – free. Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tides
Tides From Nebula w Scenografii
koncert-z-preisner
Koncert Zbigniewa Preisnera w Wytwórni
bubapetit
Petit i Buba w Żarty Żartami

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*