2_foto_THE_TOOBES4 kwietnia o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert półfinalistów czwartej edycji Must Be The Music, grupa The Toobes. Bilety 10 zł. dla osób, które zapisały się na wydarzenie na FB klubu i 15 zł w dniu koncertu.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki. W temacie maila wpiszecie „Toobes”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie zaproszenie. Zabawę zakończymy w środę (3 kwietnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Białoruskie trio rockowe THE TOOBES pochodzi z Mińska, w jego skład wchodzą: Staszek Lamakin (perkusja i wokal), Kostek ‘Gustaw’ Pyżow (gitara) oraz Staszek Muraszka (gitara basowa). Zespół powstał w 2007 roku, skupia się przede wszystkim na intensywnym koncertowaniu, ma za sobą występy przed kilkudziesięciotysięczną publiką oraz supporty przed takimi zespołami, jak Deep Purple, Franz Ferdinand czy Beady Eye.

Muzyka The Toobes to hołd dla wszystkiego, …co najlepsze w światowym rocku. Koncerty zespołu, to czysta rockowa erupcja pochłaniająca wszystko i wszystkich w swoim zasięgu. Rockandrollowe trio podbiło z powodzeniem Europę Wschodnią, aktualnie skupia się na koncertach w Polsce, by w niedalekiej przeszłości rzucić na kolana cały świat!

The Toobes – to nadal rzadko spotykana konfiguracja sceniczna, w której wiodący wokalista gra na perkusji. Zespół przypomina, czym powinien być prawdziwy rock’n’roll. Są tak energetyczni, zbuntowani, zadziorni i głośni, że podczas ich koncertów nie można oprzeć się chęci skakania, fruwania, krzyczenia i chodzenia na głowie.

W ich muzyce mieszają się wpływy rock’n’rolla, hard rocka i punka.Dynamiczne trio zachwycili nawet Tricky’ego: „It’s very exciting – The Toobes are the best band that I have heard in years and they don’t come from where many would expect…..like America or the UK. The Toobes are definitely going to put Belarus on the map musically!”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tatoo
Tattoofestival 2014 (zakończony)
dubbb
Digital Dub Session (zakończony)
Na układy nie ma rady w Heliosie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*