cgb111 kwietnia w klubie Improwizacja główną gwiazdą wieczoru był zespół Cała Góra Barwinków. Znani m.in. z występów na największych polskich festiwalach – Ostróda Reggae Festival, Open’er Festival i trzykrotnym występie w programie Kuba Wojewódzki. Przed nimi zgrała łódzka The Stylacja.

The Stylacja rozpoczęła punktualnie o 21, od samego początku zachęcając nieśmiałą publikę do zabawy. Pusta przestrzeń pod sceną szybko została wypełniona. Zespół zagrał m.in. „Nikt nie wie, co to ska”, „Kurwa Ska”. Chłopaki bardzo luźnym i zarazem profesjonalnym podejściem do publiczności zyskują coraz większe grono sympatyków. Muzycznie zaprezentowali się wyśmienicie. Tego nie da się opisać. Tego trzeba posłuchać.   

Po krótkiej przerwie na scenie pojawili się muzycy z CGB. Zespół ma już prawie 14 lat i jest jedną z czołowych grup grających reggae/ska w Polsce.  Koncert miał dwie części w przerwie, których widzowie zaproszeni zostali do baru. W drugiej odsłonie publika dała popis, tryskając pozytywną energią na wszystkie strony. Na bis CGB zagrali tylko jeden utwór – „24 Godziny”. Na drugi kawałek zaprosili do Lublina w którym 8 kwietnia zagrają kolejny koncert.
 
The Stylacja The Stylacja The Stylacja
The StylacjaThe Stylacja The Stylacja The Stylacja
The Stylacja Cała Góra Barwinków Cała Góra Barwinków
Cała Góra BarwinkówCała Góra Barwinków Cała Góra Barwinków Cała Góra Barwinków
Cała Góra Barwinków

 
 

Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0352
INRA w W Y (foto)
DSC03059
O.S.T.R. Tabasko & Noise Trio w Wytwórni (foto)
IMG_7445
Carrantuohill w Szafie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*