mugshotW piątek, 27 marca o godz. 20 w Tekturze rozpocznie się impreza z udziałem grup The Cookies oraz The Mugshots. Bilety kosztują 10 zł.

The Cookies (electro pop) – to ekipa zupełnie nieprzewidywalnych osobowości nabuzowanych energią. Skupiają uwagę nie tylko fonią, ale i wizją. Z niespotykanym rapem, mocnym wokalem, syntezatorami, groovem, kolorowymi muchami pokazują swoje koncertowe oblicze. Mistrzowie kocich ruchów z nawijającą w prędkości 158 bpm blondynką na czele. Z lekkością bawią się dawno zaszufladkowanymi stylami. Electro pop, hip-hop, r&b w tłustym wydaniu, acz nie tuczącym.

The Mugshots (ska pop punk) – 7-osobowa muzyczna petarda rodem ze Stolicy. Energetyczne i nieprzewidywalne brzmienie, oparte na 3 wokalach, sekcji dętej i radosnej niekonsekwencji kompozycyjnej. Trudno sobie wyobrazić ich muzykę bez wpływu zespołów takich jak Mad Caddies, Streetlight Manifesto, czy Reel Big Fish, ale dystans i doza muzycznej bezczelności z jaką członkowie The Mugshots podchodzą do tematu sprawiają, że każdy ich koncert jest czymś niespotykanym, a sam zespół trwa i rozwija się w najlepsze pomimo rozlicznych perturbacji.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
urbanator
11. Urbanator Days w Łodzi
Muzyka zespołu Metallica symfonicznie w Wytwórni
ec11
The U.S.Air Forces in Europe Band w EC-1

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*