IMG_0961Natalia Kozicz z Łodzi i Robert Kapica z Częstochowy zostali laureatami tegorocznej polskiej edycji The Look Of The Year. Gala finałowa odbyła się 2 września w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych.

W głosowaniu SMS-owym zwyciężyli: Marta Wójcik oraz Konrad Kaczmarzyk, nagrodę duetu Wierzbicki & Schmidt otrzymali Alek Toporek i Zofia Kozłowska. Poza tym uhonorowano Zuzannę Gawrysiak.

Finalistki i finaliści podczas Gali zaprezentowali się w kolekcjach m.in. duetu Paprocki & Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Natashy Pavluchneko, Franceso Rasola, Marty Kuszyńskiej i Jarosława Ewerta. Galę poprowadzi Olivier Janiak, o część muzyczną zadbali BOVSKA i Piotr Zioła.

Warto dodać, że to pierwszy raz, kiedy podczas TLOTY walczono o miano najlepszego modela w Polsce. Laureaci polskiej edycji wystąpią podczas finału, który odbędzie się we Włoszech.

W Łodzi oceniało ich dziewiętnastoosobowe jury, wśród którego znalazły się takie osoby jak: Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska, Renata Kaczoruk, Marcelina Zawadzka, Tomasz Ossoliński, Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt i Rafał Maślak.

Zobacz także:

The Look Of The Year Polska 2015 (foto+wideo)

The Look Of The Year 2014 (foto)

The Look Of The Year 2013 (foto)

The Look Of The Year 2012 (foto)

The Look Of The Year 2011 – półfinał (foto)

The Look Of The Year 2010 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
MissPL16-1
Gala Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej 2016
misstalent
Gala Miss Talent 2015
Miss Earth 2022 z udziałem Wicemiss Polonia, Julii Barygi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*