The Look Of The Year – finał w Łodzi

plakat-zapowiedziGala finałowa The Look Of The Year 2010 odbędzie się 27 sierpnia na pięćdziesięciumetrownym wybiegu przy ul. Piotrkowskiej 102/104.

  
 
Kandydatki zaprezentują się w kolekcjach znanych polskich firm odzieżowych m.in. Dom Mody Teresa Kopias, Ochnik, Vertus, Mewa Styl, Olimpia, Kazar, Alles, młodych projektantów. Całością stylizacji zajmuje się Elżbieta Pierzchalska i Łukasz Milczarek.

Imprezę poprzedzi tygodniowe zgrupowanie w Stacji Nowa Gdynia (od 23 sierpnia), gdzie kandydatki będą pod okiem fachowców przygotowywać się do wielkiego wydarzenia. Odwiedzą także Łódź, najbardziej charakterystyczne miejsca miasta, spotkają się z Prezydentem oraz wezmą udział w konferencji prasowej przed galą. Nie zabraknie również występów artystycznych. Wystąpią m.in. łódzcy artyści Angela Kłaczyńska, Kordian Kacperski, a gwiazdą wieczoru będzie Marina Łuczenko. Galę poprowadzi Dorota Gardias.

Relacja z imprezy zostanie wyemitowana na antenie TVP2 oraz TVP Info, TVP Łódź i Polsat Cafe. Internauci będą mieli okazję obejrzeć galę na żywo w Internecie. Laureatki konkursu będą reprezentować nasz kraj na światowym finale we Włoszech we wrześniu. Organizatorem gali jest Agencja Impresaryjna IGO-ART. z Łodzi.

Aleksandra_Wasinska

/Aleksandra Wasińska, The Look Of The Year 2009 Polska

Informacje o konkursie:

To niezwykle ważne wydarzenie w świecie mody o zasięgu globalnym, którego celem przewodnim jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Co roku w ponad 50 krajach organizowane są edycje narodowe, w których udział bierze około 200 tysięcy młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Dzięki udziałowi w konkursie otrzymują one szansę na zrobienie kariery na najsłynniejszych wybiegach świata. 
 
The Look Of The Year stwarza równe szanse dziewczynom na całym świecie bez względu na ich kolor skóry, przekonania religijne i pochodzenie etniczne. Z konkursem związane są takie modelki jak Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Linda Evangelista, Naomi Campbell, Gisele Bundchen czy Kate Moss. W corocznym, międzynarodowym finale, który ma miejsce w Taorminie (Włochy) podczas uroczystego pokazu mody wyłaniana jest Modelka The Look Of The Year, która otrzymuje trzyletni kontrakt z renomowaną agencją modelek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *